Quickly Loved Qsena Van 't Weimeland
2018
2 september 2018: Clubmacht Belg. Weimaranerclub - Daisy Toorré Boen: Tussenklasse:
1U CAC BOS
26 augustus 2018: Mechelen - Wojciech Burski: Tussenklasse: 1U CAC CACIB BOB
BEST IN GROUP 3
11 augustus 2018: WDS Amsterdam - Siret Lepasaar: Tussenklasse:
1U CAC CACIB BOS World Winner '18
9 augustus 2018: Benelux Amsterdam - Hans Van den Berg: Tussenklasse:
1U CAC CACIB BOB Benelux Winner
16 juli 2018: Dunkerque - Theo Lernen: Jeugdklasse: 1U Best Junior
4 juni 2018: Parijs - : Jeugdklasse: 1U Best Junior
BEST JUNIOR GROUP 7 - BEST IN SHOW JUNIOR 7
23 mei 2018: Venray - R. Feyaerts: Jeugdklasse: 1U Best Junior BOS
Owby & Qsena: BEST KOPPEL IN SHOW - Rudy Feyaerts
22 april 2018: Antwerpen - R. Kotlar: Jeugdklasse: 1U Best Junior BOS
BEST Junior In Show 6
17 feb 2018: Gent - Jef Verrees: Jeugdklasse: 1U Best Junior BOS
Van 't Weimeland has won the Group: Olicia - Qsena - Owby @ Gent
27 jan 2018: Moeskroen - N Davidovska: Jeugdklasse: 1U Best Junior - BOS
Owby Van 't Weimeland
2018
2 september 2018: Clubmacht Belg. Weimaranerclub - Daisy Toorré Boen: Kampioensklasse:
1U CAC BOB - Reserve BEST IN SHOW
11 augustus 2018: WDS Amsterdam - Siret Lepasaar: Kampioensklasse:
1U CAC CACIB World Winner '18
9 augustus 2018: Benelux Amsterdam - Hans Van den Berg: Kampioensklasse : 2U
16 juli 2018: Dunkerque - Theo Lernen: Kampioensklasse: 1U CACIB BOB - Selected group 7
4 juni 2018: Parijs - : Kampioensklasse: 1U RCACIB
23 mei 2018: Venray - R. Feyaerts: Kampioensklasse: 1U CAC CACIB BOB
Owby & Qsena: BEST KOPPEL IN SHOW - Rudy Feyaerts
22 april 2018: Antwerpen - R. Kotlar: Kampioensklasse: 1U CAC BOB
BEST IN GROUP 4 - Rudy Feyaerts
17 feb 2018: Gent - Jef Verrees: Kampioensklasse: 1U CAC CACIB BOB
Van 't Weimeland has won the Group: Olicia - Qsena - Owby @ Gent
27 jan 2018: Moeskroen - N Davidovska: Kampioensklasse: 1U CAC CACIB BOB
2017
17 dec 2017: Brussel - G Kip: Kampioensklasse - 1U CAC CACIB BOB
16 dec 2017: Brussel - R Kotlar: Kampioensklasse - 1U CAC CACIB BOS :
Van 't Weimeland has won the Group: Olicia - Qsena - Owby @ Brussel
29 okt 2017: Leuven - P Rehanek: Kampioensklasse - 1U CAC CACIB BOB
Van 't Weimeland has @ the Group - 3th place: Olicia - Qsena - Owby
19 sept 2017: Namen - L Stojkovicz: Kampioensklasse - 1U CAC CACIB BOB
20 aug 2017: Mechelen - B Seibel: Open klasse - 1U CAC CACIB BOB - Best in Group!!
Croation Champion 2017
30 juli 2017: Split - I Selimovic: Tussenklasse - 1U CAC CACIB BOB
29 juli 2017: Split - S Selimovic: Tussenklasse - 1U CAC BOB BIG2 - Frank Kane
28 juli 2017: Split - S. Vretenicic: Tussenklasse - 1U CAC CACIB BOB
27 juli 2017: Split - Anca Diana Guira: Tussenklasse - 1U CAC BOB
25 juni 2017: Genk - JP Achtergael: Tussenklasse - 1U CAC CACIB BOS
20 mei 2017: Wieze - T Leenen: Tussenklasse - 1U CAC BOB
29 april 2017: Antwerpen - V Veiga: tussenklasse - 1U CAC CACIB BOB
8 april 2017: Luxembourg - M Kips: Tussenklasse - 1U CAC CACIB BOB
28 jan 2017: Moeskroen - M Vanbrempt: Jeugd - 1U Best Junior BOB - Shortlisted Group 7
17 dec 2016: Kerstshow Landen - JP Achtergael: Jeugd - 1U Beste jeugd BOB
10 dec 2016: Amsterdam - S Lovenkjaer: Jeugd: 1U Jeugdwinner BOB - Shortlisted Group 7 & Shortlisted Koppel with his sister Olicia)
9 dec 2016: Amsterdam - R Feyaerts: jeugd - 1U CAC BOB
20 nov 2016: Kortrijk - Jeugd: 2U
29 okt 2016: Leuven - L. Cox: Jeugd - 1U Beste Jeugd BOB - Best juniors 6 - BIG4
25 sept 2016: Maastricht - Wellens: Jeugd - 1U Beste Jeugd - BOB - Best Junior Group 7
24 sept 2016: Maastricht - Leenen-Clompen: Jeugd - 1U Beste jeugd - BOB CAC
4 sept 2016: Clubmatch Weimaranerclub: JP Achtergael: Jeugd - 1U BOB RBIS
Obviously I'm Staying Olicia Van 't Weimeland
27 jan 2018: Moeskroen - N Davidovska: Kampioensklasse: 1U CAC CACIB BOS
17 dec 2017: Brussel - G Kip: Kampioensklasse - 1U CAC CACIB BOS
16 dec 2017: Brussel - R Kotlar: Kampioensklasse - 1U CAC CACIB BOB :
Van 't Weimeland has won the Group: Olicia - Qsena - Owby @ Brussel
29 okt 2017: Leuven - P Rehanek: Kampioensklasse - 1U CAC CACIB BOB
Van 't Weimeland has @ the Group - 3th place: Olicia - Qsena - Owby
19 sept 2017: Namen - L Stojkovicz: Kampioensklasse - 1U CAC CACIB BOB
20 aug 2017: Mechelen - B Seibel: Open klasse - 1U CAC CACIB BOB - Best in Group!!
Croation Champion 2017
30 juli 2017: Split - I Selimovic: Tussenklasse - 1U CAC CACIB BOS
29 juli 2017: Split - S Selimovic: Tussenklasse - 1U CAC BOS
28 juli 2017: Split - S. Vretenicic: Tussenklasse - 1U CAC CACIB BOS
27 juli 2017: Split - Anca Diana Guira: Tussenklasse - 1U CAC BOS
25 juni 2017: Genk - JP Achtergael: Tussenklasse - 1U CAC CACIB BOB
20 mei 2017: Wieze - T Leenen: Tussenklasse - 1U CAC BOS
29 april 2017: Antwerpen - V Veiga: tussenklasse - 1U CAC CACIB BOS
8 april 2017: Luxembourg - M Kips: Tussenklasse - 1U CAC CACIB BOS
28 jan 2017: Moeskroen - M Vanbrempt: Jeugd - 1U
17 dec 2016: Kerstshow Landen - JP Achtergael: Jeugd - 1U Beste jeugd BOS
10 dec 2016: Amsterdam - S Lovenkjaer: Jeugd: 1U Jeugdwinster RCAC
9 dec 2016: Amsterdam - R Feyaerts: jeugd - 1U CAC
20 nov 2016: Kortrijk - Jeugd: 1U
29 okt 2016: Leuven - L. Cox: Jeugd - 1U BOS
25 sept 2016: Maastricht - Wellens: Jeugd - 2U RCAC
24 sept 2016: Maastricht - Leenen-Clompen: Jeugd - 1U Beste jeugd - BOS CAC
4 sept 2016: Clubmatch Weimaranerclub: JP Achtergael: Jeugd - 1U BOS
13 aug 2016: Mechelen - JP Ackergaul: Jeugd - 1U Beste Jeugd BOB
1 aug 2016: Brussel - Y Barak: Jeugd - 1U
21 feb 2016: Genk - C Bexon: Puppy - 1 VB - Best Baby
30 jan 2016: Moeskroen - J Opara: Baby - 1VB Best Baby
Waldwiese For Fame And Freedom 'Nina'
25 & 26 april 2015: Montenegro: Open klasse - 2 x 1U - CAC CACIB BOB
Bij deze is Nina Kampioen van Montenegro!
20 jan 2015: Nina is nu officieel Belgisch Jeudkampioen!
11 jan 2015: Genk - MJ Melchior: Open klasse - 1U CAC BOB
7 dec 2014: Brussel - J. De Cuyper: Tussenklasse - 1 U
2 aug 2014: Leuven - W. Van Den Broeck: Tussenklasse - 1U CAC BOB
17 mei 2014: Wieze - N. Deschuymere: Jeugdklasse - 1U Beste jeugd en BOB
Hopprinses en Hopkoningin
8 feb 2014: Genk - R. Feyaerts: Jeugdklasse - 1 U Beste jeugd en BOB
4 jan 2014: Hoogstraten - R. Stafford: Jeugdklasse - 1 U Beste jeugd en BOB
21 sept 2013: Brussel - Susan Kealy: Puppyklasse - 1VB Best Puppy
4 aug 2013: Leuven - P. Iversen: Puppyklasse - 1VB Best Puppy 'Natural Beauty'
30 juni 2013: Genk - R. Feyaerts: Babyklasse - 1VB Best Baby
1 juni 2013: Oss - R. McCoy: Babyklasse - 1 VB Best Baby 'One for the future'
Izayhna Van 't Weimeland
7 dec 2014: Bussel - J De Cuyper: Kampioensklasse - 1U RCAC - RCACIB
Eindelijk gearriveerd, de officiële titels voor Izayhna:
Tentoonstellingskampioen & Belgisch schoonheidskampioen!
9 dec 2012: Brussel - A. Ionescu: Kampioensklasse - 1U CAC CACIB BOB
BELGIAN WINNER
25 nov 2012: Amsterdam - Y. Barak: Kampioensklasse - 1U CAC CACIB BOB
AMSTERDAM WINSTER
26 aug 2012: Rotterdam - S. Oates: Kampioensklasse - 1U RCAC CACIB
INT. SHOW CHAMPION
19 aug 2012: Mechelen - Andrew H. Brace: Kampioensklasse - 1U CAC CACIB BOB
3 juni 2012: Bennekom - V. Veiga: Open klasse - 1U RCAC
18 dec 2011: Brussel - M Calado: Open klasse - 2U
6 nov 2011: Luxemburg - R. Oliveira: Open klasse - 1U CACL CACIB BOS
LUX CHAMPION
22 mei 2011: Clubmatch Nederland - C.F. Rutten: Jongehondenklasse - 1U
8 mei 2011: Dortmund - D. Beyersdorf: Tussenklasse - 1ZG
7 mei 2011: Dortmund - J. Bandel: Tussenklasse - 1U
26 maart 2011: Luxemburg - H. Kleibenstein: Tussenklasse - 1U CACL CACIB BOB
26 feb 2011: Hoogstraten - Dick McCoy: Tussenklasse - 1ZG
29 jan 2011: Moeskroen - C. Sastre-Jimenez: Tussenklasse - 1U CAC CACIB BOS
19 dec 2010: Brussel - P. Iversen: Tussenklasse - 1ZG
16 mei 2010: Clubmatch Nederland - J.P.A. van de Belt: Jeugdklasse - 1U
28 feb 2010: Gent - L. Delvaux: Puppyklasse - 1VB
29 aug 2009: Pommeroeul - J. Lassandre : Jeugd - 1U BOS
15 nov 2009: Kortijk - H. Parkinson: Baby - 1VB
Ioulos Van 't Weimeland (een greep uit zijn belangrijkste resultaten, klik hier voor meer)
8 dec 2012: Kassel - B. Seibel: Gebr. klasse - 1U CAC BOB VDH KAMP
7 okt 2012: Zwolle - Mr. T. Rainey: Gebr. klasse - 1U CACIB BOB 3rd BEST IN GROUP
3 febr 2012: Eindhoven - Mevr. G. Halff-Van Boven: Gebr. klasse - 1U CACIB BOB
INTERNATIONAL CHAMPION
7 jan 2012: Hoogstraten - Mevr. D. Caroll: Kamp. klasse - 1U CACIB BOB
INT. SHOW CHAMPION
6 nov 2011: Luxemburg - Dhr. R. Oliveira: Kamp. klasse - 1U CACL CACIB BOB
LUX CHAMPION
2 sept 2011: Leeuwarden - Dhr. G. Bezzecci: Open klasse - 1U CAC CACIB BOB
EUROPA WINNER
10 juli 2010: Parijs - Dhr. L. Pichard: Open klasse - 1U CAC CACIB BOB
WORLD WINNER
29 jan 2011: Moeskroen - C. Sastre-Jiminez: Tussenklasse - 1U CACIB BOB BIG6
19 dec 2010: Brussel - Dhr. P. Iversen: Tussenklasse - 1U CACIB Brussel WINNER BOB
28 nov 2010: Amsterdan - Dhr. D. Rutten: Jeugdklasse - 1U CAC WINNER BOB
24 okt 2010: Utrecht - Mevr. G. Halff-Van Boven: Jeugdklasse - 1U JCAC CAC BOB
17 okt 2010: Dortmund - Dhr. E. Deutscher: Jeugdklasse - 1U JCAC CAC BOB
25 sept 2010: Heerle - Mevr. L. Delvaux: Jeugdklasse - 1U Beste reu
6 juni 2010: Hulten - Dhr. Van Iersel: Jeugdklasse - 1U JCAC CAC BOB
5 april 2010: Leeuwarden - Mrs P. Blay: Jeugdklasse - 1U JCAC CAC
28 feb 2010: Gent - L. Delvaux: Puppyklasse - 1VB
15 nov 2009: Kortrijk - H. Parkinson: Baby - 1VB 10 BIS
Ziva vd Doornburght
22 mei 2011: Clubmatch Nederland- C.F. Rutten: Open klasse: 1U
14 dec 2008: Genk - P. Rehanek: Open klasse - 1U CAC CACIB BOB
31 aug 2008: Pommeroeul - Brau-Knaup: Open klasse - 2ZG
24 aug 2008: Mechelen - T. Leenen: Open klasse - 1ZG
19 juli 2008: Luik - C. Laverty: Open klasse - 1U RCAC RCACIB
18 okt 2007: Kortrijk - H. Müller: Tussenklasse - 1U
27 aug 2007: Pommeroeul - Loch-Romans: Tussenklasse -1ZG
22 juli 2007: Luik - Biasiolo: Tussenklasse - 1U
23 juni 2007: Brussel - P. Beversdorf: Tussenklasse - 1ZG
12 mei 2007: Utrecht - Giesseman: Tussenklasse - 1ZG
15 april 2007: Antwerpen - W. Van Den Broek: Tussenklasse - 1U CAC CACIB BOS
18 maart 2007: Wieze - B. Cacvic: Tussenklasse - 1U
24 feb 2007: Hoogstraten - C. Eymar-Dauphin: Tussenklasse - 1U
26 aug 2006: Pommeroeul - Gelaude: Jeugdklasse - 4U